• TENTE NEDİR

   Branda ile iskeletin buluşturulara işe ve kullanılacağı yere göre metel iskeletle buluşturulması halidir. Bu işlerin tümüne birden Tente denir. 
 • Branda Nedir , Nerelerde kullanılır.

  Pamuklu veya polyesterle dokunmuş oldukça sık bezler üzerine koroyucu etkiyi ve dayanıklılığı artırmak ve daha zevkli kullanım sağlamak amacıyla muhtelif renklerde üretilen yağmura suya, ısıya, güneşe dayanıklı bezlerdir. 

  Uzun metrajlar halinde (top) satılır. Çadırın kullanıldığı her yerde kullanılabildiği gibi reklam sektörünün vazgeçilmezi durumunda çok önemli bir hammaddedir.
 • Çadır Nedir? Nerelerde kullanılır?

  Çadır ; Soğuk, sıcak, ruzgar, güneş etkilerinden korunmak için pamuklu, yün, polyester ipliklerle oldukça kalın dokunmuş dayanıklı bezlere Çadır Bezi denir. 
              Çadır Bezinin kullanılır hale getirilmesi ise geleneksel ifadesiyle Çadır olur. Çadır tarihte yörük çadırları olarak yıllarca kullanılmışken günümüzde de Ramazan çadırları, kamp çadırları,, Şantiye çadırları, Gösteri ve Organizasyon Çadırları, Tekne, deniz, havuz çadırları, Çanta, Şemsiye, Afet evleri, çadır örtü, Depolama alanı olarak koruyucu, kolay taşınabilir, yıllarca kullanılabilir Çadırlar olarak günümüzde de yaşamaktadır.